لیپوساکشن

لیپوساکشن

امروزه به منظور پیکر تراشی و کاهش حجم چربی های موضعی بدن روش های مختلفی وجود دارد از قبیل: لیزر لیپولیز، کرایولیپولیز، لیپولیزر، لیپوماتیک و لیپوساکشن.

البته لیپوساکشن یکی از قدیمی ترین روش های پیکرتراشی است که امروزه نیز کاربرد داشته و بدین منظور مورد استفاده قرار می گیرد.

درباره روش های پیکرتراشی

برخی افراد پس از مراجعه به متخصص بیان می دارند که جهت انجام لیپوساکشن یا غیره مراجعه نموده اند و دلیل آن را رضایت دوستان و اطرافیان خود از انجام اعمالی مثل لیپوماتیک، ابدومینوپلاستی یا لیپوساکشن عنوان می کنند که این امری غلط و نادرست می باشد.

در صورتی که فردی علاقمند به زیبایی و تناسب اندام باشد و قصد رهایی از چربی های اضافی بدن خود را داشته باشد باید به پزشک متخصص مراجعه نموده و برای رسیدن به اندام ایده آل خود از پیشنهادات پزشکی وی استفاده نماید.

تشخیص این مسئله که کدام یک از روش های پیکرتراشی نظیر لیپوساکشن، لیپولیز و غیره، برای فرد مراجعه کننده  مناسب تر است به عهده پزشک متخصص می باشد.

 

 

لیپوساکشن

نحوه تخلیه چربی ها توسط ليپوساکشن

در عمل لیپوساکشن، چربی ها به  روش مکش از بدن خارج می شوند. فرآیند عمل بدین گونه است که از طریق برش های کوچکی که روی بدن ایجاد شده لوله های نازک و کوچکی با سر پهن که کانولا نام دارند وارد بدن می شوند، سپس توسط پزشک به حرکت در می آیند تا به ناحیه مورد نظر برسند و نهایتا چربی های اضافی توسط این لوله ها از بدن فرد خارج می شوند.

بهترین کاندید برای لیپوساکشن

  • افرادی که از این عمل انتظاری واقع بینانه داشته باشند.
  • افرادی که دارای وزنی تقریبا نرمال و از پوستی سلامت و منعطف برخوردار بوده و تنها در برخی از نواحی بدن با چربی های اضافی مواجه هستند.
  • افرادی که علاقمند به داشتن اندامی ایده آل و متناسب می باشند.
  • افرادی که از روش های جراحی واهمه دارند.

 

 

Call Now Button